O Firmie

Bezpośredni producent reklam z Poznania

W świecie reklamy funkcjonujemy nieprzerwanie od 2014 roku.

Zaczynaliśmy skromnie od oklejania witryn sklepowych. Dobrej jakości naklejki w połączeniu ze starannym i estetycznym montażem spowodowały szybki wzrost zainteresowania naszymi usługami wśród Najemców lokali w centrach handlowych na terenie całego kraju. Niespełna po roku działalności w branży reklamowej wykonaliśmy kolejny krok naprzód w rozwoju firmy, rozszerzając naszą działalność o produkcję podświetlanych liter 3D, kasetonów i lightbox-ów. Konsekwentne dbanie o jakość reklam i profesjonalny montaż pozwoliły nam na szybki rozwój przedsiębiorstwa. 

Stworzyliśmy nowoczesny park różnorodnych i markowych maszyn, który w połączeniu z doświadczeniem naszych pracowników pozwala na wytwarzanie nośników reklamowych najwyższej jakości. Ponadto korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i renomowanych materiałów oraz komponentów. Aktualnie posiadamy kompleksową ofertę produkcji i montażu nośników reklamowych, która jest skierowana do szerokiego grona Klientów. 

Od początku naszej przygody z produkcją reklam stawiamy przede wszystkim na jakość! Reklama źle wykonana lub ze słabej jakości materiałów nie spełnia swojej oczekiwanej funkcji promocji, a wręcz może przynieść efekt odwrotny od zakładanego. Reklama wizualna ma być bowiem wizytówką przedsiębiorstwa, które w nią inwestuje, dlatego musi być wykonana z należytą starannością. Im bardziej efektowna reklama, tym większa szansa na zauważenie jej przez potencjalnego Klienta.

Zawsze przyświeca nam jeden cel w postaci pełnego zadowolenia Klienta. Oferujemy indywidualne i elastyczne podejście do każdego realizowanego zamówienia. Posiadane doświadczenie oraz nowoczesne narzędzia dają nam bardzo duże możliwości produkcyjne. Naszym Klientom gwarantujemy pełną satysfakcję z wykonanych przez nas nośników reklamowych.

Reklamy naszej produkcji są montowane zarówno w Polsce, jak również za granicą. Możemy pochwalić się licznymi realizacjami w krajach takich jak: Niemcy, Czechy, Słowacja, Austria, Holandia, Francja, Hiszpania, Dania, Szwecja, Finlandia, Norwegia, a nawet na odległych Wyspach Owczych.

Zapraszamy gorąco do zapoznania się z naszą ofertą.